• Voor woensdag 25 november zijn alle trainingen afgelast. Ook de wedstrijden van A1 en D3 gaan niet door,

Volg ons

Nieuws

 • Zilveren Kruis Zorgcampagne voor KNVB-leden
  0De KNVB werkt al vele jaren samen met diverse organisaties. Door de samenwerking tussen Zilveren Kruis Achmea en de KNVB heeft Zilveren Kruis voor de zorgverzekering een speciaal aanbod... Lees meer »
 • De Sint naar VV Papendrecht!
  0Goed nieuws!!! Goed nieuws!!! Gisteren kregen wij een belletje van de Hoofdpiet van Sinterklaas. Zoals jullie allemaal wel weten is Sinterklaas weer in Nederland en Hoofdpiet heeft gezegd dat... Lees meer »
 • Spelervolgsysteem en privacy
  0Onlangs heeft de technische staf van de jeugdafdeling een zogenaamd spelervolgsysteem in gebruik genomen. Hiermee wordt het trainers mogelijk om de vorderingen van hun teams en spelers bij te... Lees meer »
 • Nieuw reclamebord Flinter
  0Het Barendrechtse bedrijf Flinter, al jarenlang een gewaardeerde sponsor van VV Papendrecht, heeft langs ons hoofdveld een nieuw reclamebord laten plaatsen. Flinter is een aanbieder van zeetransport en bijbehorende... Lees meer »
Meer nieuws

Pupil van de week

 • Pupil van de Week
  0De pupil van deze week is Davey Rademakers. Davey speelt in F4 en is 8 jaar oud. Tijdens het nemen van de foto’s vlak voor de wedstrijd tegen ASWH... Lees meer »

Algemene Ledenvergadering 2015

30 november 2015

Sponsors

 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • http://www.autovanwijngaarden.nl/
 • http://www.westfalia.co.za

Zoeken

feyenoord