• De ochtend wedstrijden zijn afgelast. Voor de middag wedstrijden (vanaf 12.30) is om 10.30 een herkeuring,

Volg ons

Nieuws

 • De nodige afgelastingen op zaterdag
  0Vanwege de slechte gesteldheid van de voetbalvelden op het Slobbengors zijn op zaterdag 28 november de ochtendwedstrijden afgelast. Dit betekent dat B2, C1, C3, D1, D4, E1, E2, E4,... Lees meer »
 • Afgelastingen op 28 november
  0De ochtend wedstrijden thuis zijn afgelast. Voor de middag wedstrijden (vanaf 12.30 uur) is om 10.30 uur een herkeuring. Afgelastingen kunnen ook gevolgd worden via: Twitter of Facebook of op de programma... Lees meer »
 • Afsluiting Eilandstraat/Havenstraat
  0Sinds enige tijd vinden onderhoudswerkzaamheden plaats op Het Eiland. Vanwege reconstructie van de Eilandstraat/Havenstraat is de Havenstraat enige tijd afgesloten voor alle verkeer. Dit betekent dat u niet per... Lees meer »
 • Zilveren Kruis Zorgcampagne voor KNVB-leden
  0De KNVB werkt al vele jaren samen met diverse organisaties. Door de samenwerking tussen Zilveren Kruis Achmea en de KNVB heeft Zilveren Kruis voor de zorgverzekering een speciaal aanbod... Lees meer »
Meer nieuws

Pupil van de week

 • Pupil van de Week
  0De pupil van deze week is Davey Rademakers. Davey speelt in F4 en is 8 jaar oud. Tijdens het nemen van de foto’s vlak voor de wedstrijd tegen ASWH... Lees meer »

Algemene Ledenvergadering 2015

30 november 2015

Sponsors

 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • http://www.autovanwijngaarden.nl/
 • http://www.westfalia.co.za

Zoeken

feyenoord