• Voor woensdag 25 november zijn alle trainingen afgelast. Ook de wedstrijden van A1 en D3 gaan niet door,

Volg ons

Nieuws

 • Geen training op dinsdag en woensdag
  0Vanwege de aanhoudende regen staan grote delen van het Slobbengors onder water. Daarom zijn alle trainingen afgelast van zowel dinsdag 24 als woensdag 25 november. Ook de geplande wedstrijden... Lees meer »
 • Nieuw reclamebord Flinter
  0Het Barendrechtse bedrijf Flinter, al jarenlang een gewaardeerde sponsor van VV Papendrecht, heeft langs ons hoofdveld een nieuw reclamebord laten plaatsen. Flinter is een aanbieder van zeetransport en bijbehorende... Lees meer »
 • Verkoopactie Speculaaspoppen
  0Sinterklaas is weer in het land. Daarom is VV Papendrecht begonnen met een speculaaspoppenactie. Ieder lid of team kan vanaf één of meerdere intekenlijsten afhalen in de Commissiekamer. De... Lees meer »
 • Taaitaaipop versieren op 25 november
  0Zoals elk jaar organiseert het activiteitenteam van VV Papendrecht ook tijdens deze Sinterklaasperiode het taaitaaipop versieren voor de F- en Minipupillen. Ook broertjes, zusjes, vriendjes, vriendinnetjes en ouders zijn... Lees meer »
Meer nieuws

Pupil van de week

 • Pupil van de Week
  0De pupil van deze week is Davey Rademakers. Davey speelt in F4 en is 8 jaar oud. Tijdens het nemen van de foto’s vlak voor de wedstrijd tegen ASWH... Lees meer »

Algemene Ledenvergadering 2015

30 november 2015

Sponsors

 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • http://www.autovanwijngaarden.nl/
 • http://www.westfalia.co.za

Zoeken

feyenoord