• In de laatste minuut maakt dealey vd graaff de 2-0 eindstand,

Volg ons

Nieuws

 • VV Papendrecht in finale Vullen of Voeden
  0Voetbalvereniging Papendrecht is in de top 10 ge├źindigd van de campagne ‘Vullen of Voeden Gezonde Voetbalkantine‘. Vullen of Voeden streeft naar meer bewustzijn bij het maken van voedselkeuzes. Onze... Lees meer »
 • Bekerfinale reserveteams op Slobbengors
  0Op maandag 25 mei, Tweede Pinksterdag, wordt op ons sportcomplex de regionale finale van de KNVB-beker voor reserveteams gespeeld. Deze gaat tussen Nieuw-Lekkerland 2, uitkomend in de reserve hoofdklasse,... Lees meer »
 • Contributie
  0Beste leden, Het seizoen 2014/2015 nadert alweer zijn einde. Diverse ploegen strijden nog om promotie via de nacompetitie of spelen toernooien. Heel veel succes toegewenst! Voor de ledenadministratie breekt... Lees meer »
 • Terrein- en materiaalbeheerder voor zaterdagen gezocht
  0Met ingang van het nieuwe seizoen 2015/2016 zal Wim van Pelt (helaas) stoppen met zijn werkzaamheden als terrein- en materiaalbeheerder op zaterdagen. Dat betekent dat het bestuur een vervanger... Lees meer »
Meer nieuws

Pupil van de week

 • Pupil van de Week
  0Bij elke thuiswedstrijd van Zaterdag 1 wordt een pupil uitgenodigd om de wedstrijd bij te wonen. Op de middenstip, vlak voor het begin van de wedstrijd, gaat de Pupil... Lees meer »

Westfalia Marketing Voetbaldagen 2015

 Informatie en Inschrijfformulier

Sponsors

 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • http://www.autovanwijngaarden.nl/
 • http://www.westfalia.co.za

Get Adobe Flash player

Zoeken

feyenoord