• Eindstand Papendrecht- Drechtstreek 1-0,

Volg ons

Nieuws

 • Schoolvoetbal op het Slobbengors
  0Onder auspici√ęn van de KNVB, district Zuid 1, vindt ook dit jaar op ons sportcomplex het Papendrechtse schoolveldvoetbaltoernooi plaats. Onder leiding van Co de Groot en Nelie Sterrenburg organiseert... Lees meer »
 • Wil jij op Koningsdag op tv?
  0Op maandag 27 april, Koningsdag 2015, wordt op de rivier de Beneden-Merwede een Grande Parade (Vlootschouw) gehouden als onderdeel van het televisieprogramma dat rechtstreeks door de NOS uitgezonden wordt... Lees meer »
 • Dankwoord van Drechtstreek
  0Namens de voetbalvereniging Drechtstreek wil ik hierbij nogmaals een blijk van waardering tonen voor de manier waarop voetbalvereniging Papendrecht de Derby heeft georganiseerd. Het was mooi om te zien... Lees meer »
 • Doe mee aan de Rabo Clubkasrun 2015
  0Op donderdagavond 23 april vindt de jaarlijkse Rabo Clubkasrun plaats. Het evenement wordt georganiseerd door Rabobank Drechtsteden, in samenwerking met¬†Atletiekvereniging Passaat en PKC/SWK. In en om sportpark Oostpolder is... Lees meer »
Meer nieuws

Pupil van de week

 • Pupil van de Week
  0Bij elke thuiswedstrijd van Zaterdag 1 wordt een pupil uitgenodigd om de wedstrijd bij te wonen. Op de middenstip, vlak voor het begin van de wedstrijd, gaat de Pupil... Lees meer »

Uitslagen

Sponsors

 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • http://www.autovanwijngaarden.nl/
 • http://www.westfalia.co.za

Get Adobe Flash player

Zoeken

feyenoord