Volg ons

Nieuws

 • 7×7 voor 35+ op 30 september
  0Ook dit seizoen komen de Papendrecht Legends in actie. Het 7×7-voetbal voor 35-plussers zal op acht vrijdagavonden plaatsvinden, vier keer in het najaar en vier keer in het voorjaar,... Lees meer »
 • Update achterstanden contributie
  0Zoals eerder aangekondigd is het bestuur gestart met het innen van achterstallige contributies. De afgelopen weken heeft een flink aantal leden hun achterstallige contributie betaald, dan wel een betalingsregeling... Lees meer »
 • Zondagveteranen halen uit
  0Op weg naar de kleedkamer toch een schrikmomentje. Op het mededelingenbord stond: Papendrecht VE1 aanvang 12.00 uur. We stonden er om 9.00 uur. Gelukkig was het een omdraaiing van... Lees meer »
 • Nieuwe reclameborden Eteha Slangtechniek
  0Sponsor Eteha Slangtechniek heeft nieuwe reclameborden laten plaatsen langs ons hoofdveld en het minipupillenveld. Het bedrijf, dat gevestigd is aan de Ketelweg 89 in Papendrecht, is leverancier voor allerlei... Lees meer »
Meer nieuws

Pupil van de week

 • Pupil van de Week
  0Bij elke thuiswedstrijd van Papendrecht 1 wordt een pupil uitgenodigd om de wedstrijd bij te wonen. Op de middenstip, vlak voor aanvang van de wedstrijd, gaat de Pupil van... Lees meer »

Gedragsregels

Verkorte versieĀ  >>

Sponsors

 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl

Zoeken

feyenoord