• Eindstand Hellevoetsluis - Papendrecht 1-2,

Volg ons

Nieuws

 • Oktoberfeest op 29 oktober
  0Jawohl! Das VV Papendrecht Oktoberfest gaat weer plaatsvinden op sportpark Slobbengors. Eerst gaan we op zaterdag 29 oktober met zijn allen Papendrecht 1 toejuichen naar een nieuwe overwinning tijdens... Lees meer »
 • Voetbal zoals voetbal bedoeld is!
  0Als ik zaterdagochtend rond 10 uur op sportpark Slobbengors richting de velden loop, dan passeer ik altijd het minipupillenveld. Ik word dan altijd gegrepen door het enthousiasme en de... Lees meer »
 • Presentatiegids De Rode V 2016
  0Met trots kondigen we de uitgave aan van de tweede editie van De Rode V. In de presentatiegids geven we een beeld van onze club. We willen Arjan van... Lees meer »
 • Presentatiepakken JeugdKledingPlan
  0Beste jeugdleden van VV Papendrecht, Jullie lopen inmiddels in de prachtige nieuwe wedstrijdtenues vanuit het JeugdKledingPlan. Het ziet er werkelijk schitterend uit! Nu is het alleen nog wachten op... Lees meer »
Meer nieuws

Pupil van de week

 • Pupil van de Week
  0Bij elke thuiswedstrijd van Papendrecht 1 voor de competitie wordt een pupil uitgenodigd om het voetbalduel bij te wonen. Op de middenstip, vlak voor het begin van de wedstrijd,... Lees meer »

Grote Clubactie

Doe meeĀ  >>

Sponsors

 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl

Zoeken

feyenoord