• Nieuwenhoorn - Papendrecht gelukkig afgelopen eindstand 8-2,

Volg ons

Nieuws

 • JO11-1 wint eenvoudig van Wieldrecht
  0Zaterdag 24 september speelde Papendrecht JO11-1 de tweede competitiewedstrijd van het seizoen tegen Wieldrecht. Vrijwel altijd gaat Papendrecht gretig van start en deze voetbalmatch was daar geen uitzondering op.... Lees meer »
 • Update achterstanden contributie
  0Zoals eerder aangekondigd is het bestuur gestart met het innen van achterstallige contributies. De afgelopen weken heeft een flink aantal leden hun achterstallige contributie betaald, dan wel een betalingsregeling... Lees meer »
 • Spelerspas verplicht voor beker en competitie
  0Leider/aanvoerders opgelet Alle voetballers behalve E-, F- en Minipupillen moeten een spelerspas hebben om aan competitie- of bekerduels te mogen meedoen. Zonder pas mag een speler niet aan een... Lees meer »
 • Papendrecht heeft offday
  0Een totale offday van Papendrecht leidde tot een zware nederlaag met een korfbaluitslag: 8-2. In de eerste minuten liet Papendrecht zich nog wel zien. Jeffrey Beek werd de diepte... Lees meer »
Meer nieuws

Pupil van de week

 • Pupil van de Week
  0Bij elke thuiswedstrijd van Papendrecht 1 wordt een pupil uitgenodigd om de wedstrijd bij te wonen. Op de middenstip, vlak voor aanvang van de wedstrijd, gaat de Pupil van... Lees meer »

Gedragsregels

Verkorte versieĀ  >>

Sponsors

 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl

Zoeken

feyenoord