• Aanmelden voor de bus kijk op de website.,

Volg ons

Nieuws

 • Slotdag op zaterdag 13 juni
  0Op zaterdag 13 juni wordt op ons sportcomplex de jaarlijkse, spetterende Slotdag georganiseerd. Deze keer vinden alle activiteiten op en rond het hoofdveld plaats. De hele dag zorgt het... Lees meer »
 • Nieuw-Lekkerland 2 wint bekerfinale op Slobbengors
  0Meer dan 300 mensen waren op maandagmiddag 25 mei, Tweede Pinksterdag, naar ons sportcomplex afgereisd voor de regionale finale van de KNVB-beker voor reserveteams tussen Nieuw-Lekkerland 2 en SC... Lees meer »
 • Met de supportersbus naar Oude Maas
  0Beste supporters, Papendrecht 1 gaat met het eerste van voetbalvereniging Oude Maas strijden om een plek in de 1e klasse. Het eerste van de twee duels is op zaterdag... Lees meer »
 • Ook Zaterdag 2 door in de nacompetitie
  0Afgelopen zaterdag 23 mei was ook een belangrijke dag voor spelers en begeleiding van ons tweede selectieteam: de uitwedstrijd bij het tweede van de Waardenburg-Neerijnen-Combinatie (WNC) op sportpark ‘De... Lees meer »
Meer nieuws

Pupil van de week

 • Pupil van de Week
  0Bij elke thuiswedstrijd van Zaterdag 1 wordt een pupil uitgenodigd om de wedstrijd bij te wonen. Op de middenstip, vlak voor het begin van de wedstrijd, gaat de Pupil... Lees meer »

Westfalia Marketing Voetbaldagen 2015

 Informatie en Inschrijfformulier

Sponsors

 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • http://www.autovanwijngaarden.nl/
 • http://www.westfalia.co.za

Get Adobe Flash player

Zoeken

feyenoord