• Nieuwenhoorn - Papendrecht gelukkig afgelopen eindstand 8-2,

Volg ons

Nieuws

 • Update achterstanden contributie
  0Zoals eerder aangekondigd is het bestuur gestart met het innen van achterstallige contributies. De afgelopen weken heeft een flink aantal leden hun achterstallige contributie betaald, dan wel een betalingsregeling... Lees meer »
 • Spelerspas verplicht voor beker en competitie
  0Leider/aanvoerders opgelet Alle voetballers behalve E-, F- en Minipupillen moeten een spelerspas hebben om aan competitie- of bekerduels te mogen meedoen. Zonder pas mag een speler niet aan een... Lees meer »
 • Nieuwe reclameborden Eteha Slangtechniek
  0Sponsor Eteha Slangtechniek heeft nieuwe reclameborden laten plaatsen langs ons hoofdveld en het minipupillenveld. Het bedrijf, dat gevestigd is aan de Ketelweg 89 in Papendrecht, is leverancier voor allerlei... Lees meer »
 • Communicatiecommissie
  0De Communicatiecommissie houdt zich al enige jaren bezig met de communicatie binnen VV Papendrecht en naar buiten toe. De commissie telt drie leden, namelijk Edwin Schreurs (voorzitter), Dick Verschoor... Lees meer »
Meer nieuws

Pupil van de week

 • Pupil van de Week
  0Bij elke thuiswedstrijd van Papendrecht 1 voor de competitie wordt een pupil uitgenodigd om het voetbalduel bij te wonen. Op de middenstip, vlak voor het begin van de wedstrijd,... Lees meer »

Gedragsregels

Verkorte versieĀ  >>

Sponsors

 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl
 • Logo-Westfalia-Fruit
 • nosuch-logo-transp
 • http://esbi.nl

Zoeken

feyenoord